APIE MUS   GALERIJA   APIE AKMENI   DUK
  PASLAUGOS   SKAIČIUOKLĖ   KONTAKTAI/PARTNERIAI
AKMENS PLOKŠTĖS STALVIRŠIAI PALANGĖS AKMENS LAIPTAI PRIEŽIŪROS PRIEM.
Akmuo - viena seniausių statybinių medžiagų, kurią mums siūlo gamta. Tačiau akmens amžiaus palikimas žmogaus slenkstinį akmenį mūsų namuose keičia akmeninės laiptų pakopos akmeninis ugniakuras tapo židiniu, o akmuo valgio gaminimui – tiesioog virtuvės stalviršiu.
 
Kodėl ši medžiaga tokia nepakeičiama? Pirmiausia, žinoma, neginčijami akmens privalumai – tai ilgaamžiškumas, atsparumas cheminiams, mechaniniams ir temperetūriniams poveikiams, bei higieniškumas. Be to gamtos sukurta aibė spalvinių derinių ir raštų leidžia akmens dirbiniams harmoningai derėti bet kokiame interjere. O šiuolaikinės akmens apdirbimo technologijos nebevaržo architektų ir dizainerių kuriant unikalius akcentus jūsų namams. Dažniausiai interjere naudojami akmenys marmuras ir granitas. Skirtingose vietose jie tinkamai papildo vienas kitą ir sukuria nepakartojamą įspūdį.
Granitas - tūkstantmetę istoriją skaičiuojanti statybinė medžiaga, ypač vertinama už ilgaamžiškumą. Nesudėtingą priežiūrą, bei unikalius gamtos sukurtus spalvinius derinius. Per amžius šis akmuo puošė ir prabangiausių dvarų ir paprastų praktiškos buities šalininkų interjerus.


Tai universalus akmuo.
Granito paviršiai naudojami grindims, laiptų pakopoms, palangėms, virtuvės stalviršiams.

Šis kietas, atsparus įbrėžimams, dėmėms ir karščiui akmuo tampa nepamainomu pagalbininku vietose, kuriose reikia ne tik estetinio patrauklumo, bei ir ilgaamžiškumo. Kaip tik todėl pašiurkštintas granitas vis dažniau siūlomas ir eksterjero darbams. Akmeniniai lauko laiptai, terasos, takai ir nuogrindos – puikus ilgaamžis ir praktiškas jūsų pasirinkimas. Šie gaminiai džiugins jus ilgus metus ne tik savo unikalia išvaizda, bet ir itin paprasta priežiūra, bei prieinama kaina.Akmuo, granitas, marmuras, akmens plokštės, granito plokštės, marmuro plokštės, poliruoto granito plokštės, poliruoto marmuro plokštės, sendinto marmuro plokštės, poliruoto akmens plokštės, deginto akmens plokštės, šlifuoto akmens plokštės, sendinto akmens plokštės, poliruotas akmuo, degintas akmuo, sendintas akmuo, šlifuotas akmuo, poliruotas granitas, šlifuotas granitas, degintas granitas, sendintas granitas, degintas granitas, poliruotas marmuras, šlifuotas marmuras, sendintas marmuras.

Carmen red, Baltic brown, Gialo ornamental, Dark Santa cecilia, Black galaxy, Shanxi black, G654, G603, G684, G640, G682, Pearl white, Crema marfil, Emperador light, Emperador dark.